KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9816158
nr 981 6158
Norbert Robles
(f. 1953), Sverige
Etsningar, 3 st. Norbert Robles, signerade, 49x32
Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 september 2015
kl 20:23:29
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr